O mně

Zájem o téma osobního rozvoje mě provází celý můj dospělý život. Zajímá mě sebevzdělávání napříč obory a propojování poznatků do vzájemných souvislostí. Jedná se především o nejnovější vědecké poznatky v oblasti psychoneuroimunologie, epigenetiky, výživy a koučinku NLP. 

Další motivací a hnacím motorem byla snaha vyléčit své dlouhodobé zdravotní problémy. Tím jsem odstartovala dlouholetý proces učení a vlastní sebepoznávání. Díky několikaletému studiu grafologie a psychologie jsem se naučila nejen analyzovat , ale následně i propojovat zjištěné informace a získávat tak nové úhly pohledu. Této schopnosti jsem pak využila v průběhu dalších let při studiu koučinku a výživy.

Později přišla i potřeba nové poznatky a zkušenosti sdílet s ostatními. Praktické zkušenosti jsem získala při dlouhodobé práci s klienty v oblasti výživy spojené s analýzou těla a koučinkem.

Věřím, že každý se může cítit lépe.

Ke změně je potřeba osobní rozhodnutí, kvalitní informace, podpora a změna vás musí bavit.

Ráda se stanu vaším průvodcem.

Děkuji za důvěru.


Spolupráce - Střevní mikrobiom

Představte si, že byste mohli zahájit úžasnou spolupráci, která pomáhá odhalovat tajemství tohoto vnitřního ekosystému a zároveň se podílet na zlepšování svého zdraví i svého okolí.

Pokud jste komunikativní a nadšení zájemci o zdravý životní styl, můžete se zapojit do unikátního projektu, který přináší nejen nové poznatky, ale také mění životy k lepšímu.

Nejnovější vědecké studie naznačují, že střevní mikrobiom může hrát klíčovou roli v různých aspektech zdraví, od prevence chronických onemocnění až po podporu celkové psychické pohody.

Zdraví - Společně

Vaše účast v naší spolupráci může mít trvalý dopad na zdraví a pohodu mnoha lidí. Získáte přístup k nejnovějším informacím, vědeckým studiím a odborným názorům v oblasti střevního mikrobiomu.

Staňte se inspirací pro ostatní.

Pro více informací pište na:

karin.berkovcova@seznam.cz


© 2023 Ing. Karin Berkovcová
karin.berkovcova@seznam.cz
tel. 777 333 729  
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!