Zdravé sirupy

Sirupy přispívají preventivně k harmonii duševního a fyzického zdraví. Díky unikátnímu složení i tekuté, dobře vstřebatelné formě, představují bezkonkurenční produkty na našem trhu.

Za jejich vývojem stojí dlouholetý výzkum předních českých vědců v oblasti střevního mikrobiomu v čele s RNDr. Petrem Ryšávkou - https://expertnaprobiotika.cz/

Zároveň je možné si objednat i analýzu střevního mikrobiomu (mikrobiom test), který se provádí ve výzkumných laboratořích v Brně. Moderní technologie izolují ze vzorků stolice DNA a určují míru poškození mikrobiomu. K dispozici je speciální izolátor, jediný svého druhu ve střední Evropě. Následně dostane klient podrobné písemné vyhodnocení včetně návrhu na řešení.

Analýza je vhodná pro osoby trpící dlouhodobě oslabenou imunitou, intolerancí na potraviny, kožními problémy, chronickými střevními problémy, obezitou, cukrovkou, psychickými problémy.


Registrace pro odběr produktů se slevou 20%, při zakoupení balíčku Start 3+1 sleva 40%.

Registrací navíc získáte přístup k informacím vědeckého týmu RNDr. Petra Ryšávky, referencím uživatelů. Veškeré informace přispějí k možnosti pozitivně ovlivňovat svoje zdraví. Budete se cítit lépe!  A ještě jedna dobrá zpráva. Sirupy pomáhají i našim domácím mazlíčkům. 

Jednoduchá registrace na www.harmonelo.com , rubrika registrace,   ID : 174229

Potřebujete poradit? Napište mi, ráda vám pomůžu.2022 Karin Berkovcová
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!