Uprostřed každého problému se nachází příležitost.


Zájem o téma osobního rozvoje mě provází celý můj dospělý život. Zajímám se o věci "pod povrchem",  jejich vzájemné souvislosti napříč obory, především o nejnovější vědecké poznatky v oblasti psychoneuroimunologie, epigenetiky a výživy.

Další motivací a hnacím motorem byla snaha vyléčit své dlouhodobé zdravotní problémy. Tím jsem odstartovala dlouholetý proces učení. Na začátku bylo důležité vlastní sebepoznávání. Díky několikaletému studiu grafologie a psychologie jsem se naučila nejen analyzovat , ale následně i propojovat zjištěné informace do vzájemných souvislostí. Této schopnosti jsem pak využila při studiu koučinku a výživy.

V průběhu 20 let jsem získala potřebné informace v rámci studia a rekvalifikací. Největším učitelem ale byla moje osobní zkušenost. Později přišla potřeba nové poznatky a zkušenosti sdílet i s ostatními. Praktické zkušenosti jsem získala při dlouhodobé práci s klienty v oblasti výživy spojené s analýzou těla a koučinkem.

Věřím, že každý se může cítit lépe. Ke změně je potřeba osobní rozhodnutí, kvalitní informace, podpora a změna vás musí bavit.

Ráda se stanu vaším průvodcem.

Těším se na vás.

Karin

Ing. Karin Berkovcová

kouč NLP, mentor, výživový poradce

+420 777333729

karin.berkovcova@gmail.com

Cítit se lépe

2022 Karin Berkovcová
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!