Mikrobiom test

MICROBIOM TEST zjistí stav Vašeho střevního systému. Moderní technologie izolují ze vzorků stolice DNA a určují míru poškození. Ze zaslaného vzorku odborná laboratoř provede analýzu střevního mikrobiomu se zaměřením na 2 hlavní skupiny bakterií, a to laktobacily a bifidobakterie. Jedná se o bakterie , které nás zásadním způsobem ovlivňují. I z tohoto důvodu jsou hlavní součástí všech probiotických produktů.

Následně dostanete podrobné písemné vyhodnocení s návrhem řešení.

Pro koho je analýza vhodná?

Pro osoby trpící dlouhodobě oslabenou imunitou, intolerancí na potraviny, kožními problémy, chronickými střevní problémy, obezitou, cukrovkou, psychickými problémy.

Otec moderní medicíny Hippokrates, řekl, že všechny potíže člověka začínají ve střevech, a to již v letech 460-370 před naším letopočtem. Střevo je dnes vědci považováno za tzv. druhý mozek, je odpovědné za řadu důležitých procesů v lidském těle. Při péči o zdraví je důležité znát jeho stav.

Nerovnováhu střevního mikrobiomu lze obnovit a předcházet tak pozdějším problémům. Microbiom test je určen jak pro klienty, kteří mají problémy, tak i pro účinnou prevenci.

Po jednoduché registraci a zaplacení vyplníte a odešlete online elektronický dotazník. Na jeho základě Vám odborná laboratoř zašle na Vaši adresu odběrnou sadu s přiloženými instrukcemi.

Registrace : www.harmonelo.com, rubrika registrace, ID 174229


2022 Karin Berkovcová
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!